Steun ons en help Nederland vooruit

donderdag 21 oktober 2021

Vooruit met het centrum van Rosmalen

Het centrum van Rosmalen wordt binnenkort groener, veiliger en beter bereikbaar. Voor D66 is dit een belangrijk punt, waar we al in ons verkiezingsprogramma uit 2018 voor pleitten.

De verbetermaatregelen zijn in overleg tussen de gemeente, de Wijkraad Centrum en Hondsberg en Centrummanagement tot stand gekomen. De maatregelen zijn erop gericht dat we in onze gemeente comfortabel en veilig vervoer willen, dat zo min mogelijk het milieu belast. Bereikbaarheid, duurzaamheid en prettig en gezond leven staan centraal. De maatregelen zijn dan ook gericht op:

  • meer ruimte geven aan fietsers en voetgangers;
  • het aansluiten van de parkeersituatie op de parkeerbehoefte;
  • kwalitatief groen aanbrengen waar dat kan;
  • het centrumgebied goed inrichten.

Raadslid Geert Verbruggen: “De maatregelen laten zien dat het op een veilige manier bereikbaar maken van het centrum in Rosmalen hand in hand kan gaan met meer groen. Een  integrale aanpak met meerdere voordelen. Ik kijk uit naar het resultaat en zie graag een vervolg op andere plekken in onze gemeente!”

Meer informatie over de maatregelen is hier te vinden.